Lidské zdroje, recruiting a headhunting

Každá odborná a vedoucí pozice je unikátní, stejně jako prostředí každého týmu. Bereme v úvahu všechny proměnné, které se pozice dotýkají.

 

Věnujeme se strategickým, technickým a manažerským pozicím, na které obsazujeme vhodné kandidáty. Neboť hledáme kandidáty aktivní cestou, poskytujeme jako přidanou hodnotu informace o požadavcích a očekáváních od potenciálně vhodných kandidátů z aktuálního pracovního trhu. Celý proces držíme kontakt s klientem, abychom cílili správně a efektivně na dosazení vhodného kandidáta na danou pozici.

 

Dle požadavků klienta hledíme nejen na odbornou zkušenost a jazykové vybavení kandidáta, ale také na jeho osobnost a hodnoty.

 

Vyhledání, přímé oslovení a výběr kandidátů na specializované a manažerské pozice zahrnuje:

  • Přesné zmapování trhu a nalezení potenciálních kandidátů, kteří by mohli být vhodní na Vámi zadanou pozici.
  • Diskrétní komunikace s kandidáty a zjištění jejich stanoviska ohledně pracovní nabídky.
  • Pohovory s vhodnými kandidáty, kteří jsou tomu otevřeni.
  • Výběr nejvhodnějších kandidátů v jednotkách.
  • Zpracování záznamu z pohovoru zahrnující hodnocení kandidáta po odborné i osobnostní stránce a prezentace výsledků Vaší společnosti.
  • Nahrazení ověření referencí (pokud to z důvodu diskrétnosti není možné) odbornou analýzou etiky a morální odpovědnosti.
  • Neustálý kontakt s Vaší společností v průběhu celého výběrového řízení pro efektivní výsledek.

„U klíčových a manažerských pozic je nezbytně důležité, aby se k nim nedostal nesprávný člověk. Dopady na ztráty odcházejících podřízených nebo odborníků ze spolupracujících oddělení mívají totiž pro společnost fatální následky.“

Lucie Urbanová
Spolupracujeme

APROFES personální agentura