Kdo jsme

 

Bc. Lucie Urbanová

Bc. Lucie Urbanová – jednatel, specialista pro lidské zdroje, recruiting a headhunting

Hlavní činnosti: Vyhledání, přímé oslovení a výběr odborníků na pozice v technickém a výrobním prostředí, zpracování hodnocení kandidátů, odborná konzultace celého procesu s klienty. Podpora při pohovorech u klientů, assessment centra.

Po maturitě na SPŠ Strojní v oboru Management strojírenství, pokračovala absolvováním Fakulty ekonomické na ZČU. Od roku 2009 působí v oblasti lidských zdrojů. Profesní dráhu zahájila vedením kanceláře specializované na dočasné přidělení pracovníků. Následně zavedla a rozšířila novou kancelář, specializující se na recruiting a headhuntig. Před vstupem do Indigo Solutions s.r.o. působila na pozici senior recruitera v silné nadnárodní výrobní společnosti z oblasti leteckého průmyslu.

 

Mgr. Iveta Sigmundová, MBA

Mgr. Iveta Sigmundová, MBA - jednatel, psycholog, člen komise arbitráží a mediace

Hlavní činnosti: etické audity, implementace strategií, certifikace 

Od roku 1994 se specializuje na oblast psychologické a pracovní problematiky trhu práce, tvorbu pracovních týmů, psychologickou diagnostiku, hodnocení pracovníků a možností jejich kariérového růstu. Pracuje rovněž jako konzultant v oblasti personálních auditů. Od roku 1996 je majitelkou vzdělávací a personální společnosti APROFES, s.r.o. V roce 2013 zakončila studium MBA na Business Institutu se zaměřením Řízení lidských zdrojů.

Denis Anděl

Denis Anděl, MBA etický konzultant, člen komise arbitráží a mediace

Hlavní činnosti: workshopy, implementace strategií, etické audity společností, přednášky, certifikace

Převážnou část svého profesního života působil ve výrobním průmyslu na různých pozicích středního a později top managementu. Nejvýrazněji jej profesně obohatila zkušenost na pozici projektového manažera, kdy vedl několik let vývojové a výrobní projekty pro Tier1 v destinacích jako jižní Afrika, Mexiko, USA, Evropa, Rusko). Jeho poslední dvě angažmá předtím, než se stal součástí týmu Indigo Solutions, bylo na pozicích Managing Director a Technical Director. V roce 2013 zakončil studium MBA na Business Institutu se zaměřením Strategické řízení podniku

 


 
Spolupracujeme

APROFES personální agentura